Hakkımızda

Hakkımızda

Hotel Nova Park Türkiye’nin en seçkin turizm merkezi Side yakınında Kumköy Mevkiinde yer alır. Otelimiz Side’ye 4 Km, Manavgat’a 6 Km, Antalya Havaalanına 64 Km, Antalya şehir merkezine ise 70 Km mesafededir.

Deniz mesafesi 200 m olup, denizden yararlanmak isteyen misafirlerimiz için tesisin Club Car servisi olan özel yolu mevcuttur.

 

Side, antik çağlarda Mısır ticaret yolu üzerinde sandalların konaklama yeri olarak kurulmuş ve sonraları Pamphylia’nın en önemli köle ticaret merkezi olmuştur. Bir zamanlar binlerce kölenin ve bin bir çeşit malın alınıp satıldığı Side Çarşısı ve Side Limanı, bugün ülkemiz turizminin en önemli ticari merkezlerinden biri haline gelmiştir.

Side, kilometrelerce uzanan kumsalları, tertemiz denizi ve tarihi geçmişiyle popüler bir tatil beldesidir.

 

Genel Özellikler

 

* Tesis 5 kat, 4 asansörden oluşmaktadır.

* Ücretsiz internet erişimi; genel mekanlar ve odalarda sunulur.

* Minibara su ve soda konulur, Girişte doldurulur.

* Konferans Salonları: Salon 1: 77 m² genişliğindedir. / Salon 2:  213 m² genişliğindedir, Ses sistemi ve Barkovizyon mevcuttur.

* Evcil hayvan kabul edilmemektedir


Oda Özellikleri

 

* Tesiste 300 Standart, 22 Suite ve 4 adet Engelli odası olmak üzere toplam 326 oda bulunmaktadır. 

* Standart Odalar ve Yandan Deniz Manzaralı Odalar :18 m² genişliğindedir. 2 kişilik, 22 m²  ilave yataklı (2 yetişkin 2 çocuk konaklayabilme amaçlı) odaları ile son derece kullanışlı, uyumlu renk harmonisi ile döşenmiş, odalarda merkezi klima, mini kasa (safe), Duşlu banyo, saç kurutma makinesi, su ısıtıcısı çay-kahve seti, tuvalet, balkon, laminant parket zemin, mini buzdolabı,  telefon, TV (Uydu yayını) mevcuttur.

* Aile Odaları: Standart oda gibi döşenmiş, ara kapılı, iki odadan oluşmakta ve ikinci odada iki yatak bulunmaktadır. Toplam 4 yetişkin çok rahat konaklayabilmektedir, 35 m² büyüklüğündedir. Tek tuvalet ve banyosu mevcuttur.

* Engelli Odaları: Standart oda özelliklerine ek olarak tekerlekli sandalye ile tüm odanın rahat kullanımı düşünülmüş, banyo ve oda kapısı daha geniş, ayrıca duşta oturma imkanı sağlanmış olup, banyo aksesuarlarında bedensel engelli kullanımı için tutamaçlar yerleştirilmiştir. Avrupa Birliği standartlarına uygundur. 4 adet  22 m² genişliğindedir, maximum 2 kişi konaklamasına uygundur.

Hotel Nova Park Türkiye’nin en seçkin turizm merkezi Side yakınında Kumköy Mevkiinde yer alır. Otelimiz Side’ye 4 Km, Manavgat’a 6 Km, Antalya Havaalanına 64 Km, Antalya şehir merkezine ise 70 Km mesafededir.
Deniz mesafesi 200 m olup, denizden yararlanmak isteyen misafirlerimiz için tesisin Club Car servisi olan özel yolu mevcuttur.
* Hotel Nova Park Türkiye'nin en seçkin turizm merkezi Side yakınında Kumköy Mevkiinde yer alır. Otelimiz Side’ye 4 Km, Manavgat’a 6 Km, Antalya Havaalanına 64 Km, Antalya şehir merkezine ise 70 Km mesafededir. Club Car servisi olan özel Plaj yolu mevcuttur. Yurt dışından yapılan rezervasyonlar Pasaport ibraz etmelidir* Tesis 5 kat, 4 asansörden oluşmaktadır.* Ücretsiz internet erişimi; genel mekanlar ve odalarda sunulur.* Minibara su ve soda konulur, girişte doldurulur.* Konferans Salonları: Salon 1: 225 m2 / Salon 2:  480 m2 maximum 450 kişilik ve 200 kişilik, ses sistemi ve Barkovizyon mevcuttur* Evcil hayvan kabul edilmemektedir
KONSEPT ÖZELLİKLER
Otelimizde “Herşey Dahil Plus” sistem uygulanmaktadır. A la Carte Restaurant, bar, açık büfe hizmet seçenekleri ile sizlere maksimum hizmet sağlar
ODA TİPİ ÖZELLİKLER
 Standart Odalar ve Yandan Deniz Manzaralı Odalar :18 m2 2 kişilik, 22 m2 ilave yataklı (2 yetişkin 2 çocuk konaklayabilme amaçlı) odaları ile son derece kullanışlı, uyumlu renk harmonisi ile döşenmiş, odalarda Merkezi Sistem Klima, mini kasa (safe), Duşlu banyo, saç kurutma makinesi, tuvalet, balkon, laminant parket zemin, mini buzdolabı,  telefon, TV (Uydu yayını) mevcuttur.* Aile Odaları: Standart oda gibi döşenmiş, ara kapılı, iki odadan oluşmakta ve ikinci odada iki yatak bulunmaktadır. Toplam 4 yetişkin çok rahat konaklayabilmektedir, 35 m2 büyüklüğündedir. Tek tuvalet ve banyosu mevcuttur.* Engelli Odaları: Standart oda özelliklerine ek olarak tekerlekli sandalye ile tüm odanın rahat kullanımı düşünülmüş, banyo ve oda kapısı daha geniş, ayrıca duşta oturma imkanı sağlanmış olup, banyo aksesuarlarında bedensel engelli kullanımı için tutamaçlar yerleştirilmiştir. Avrupa Birliği standartlarına uygundur. 4 adet / 18 m2 -22 m2 / 2 kişiliktir. 
Side, Ilıca Mahallesi Sahil Caddesi, Kumköy Cd. No: 234/A, 07600 Manavgat/Antalya
Mevkii: Kumköy
Denize Mesafe: 200 m.
Antalya Havaalanına: 64 km.
Side Merkezine Mesafe: 4 km.
Manavgat Merkezine Mesafe: 6 km.
Otogara Mesafe: 5 km.
Antalya Merkezine Mesafe: 70 km.
Rezervasyon Hattı
0242 745 04 64
Online Rezervasyon